Poznaj naszych ekspertów

Nasi trenerzy

Tomasz Rzepa
Szef projektu

Tomek jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje kilkanaście lat w pracy w doradztwie podatkowym w KPMG, a obecnie jako partner w spółce doradztwa podatkowego.

Doradzałem klientem polskim i zagranicznym, prowadzącym działalność w Polsce.

Specjalizuję się w postępowaniach podatkowych dla klientów oraz bieżącym doradztwie podatkowym.

Benedykt Rubak
Radca prawny i doradca podatkowy

Benedykt karierę zawodową rozpoczął w 2008 r. w dziale doradztwa podatkowego firmy Deloitte.

Posiada bogate doświadczenie w koordynowaniu procesów restrukturyzacyjnych (wdrażanie tzw. estońskiego CIT, przekształcenia, podziały i połączenia spółek krajowych, połączenia transgraniczne, zbywanie przedsiębiorstw itp.).

W zakresie doradztwa transakcyjnego bierze udział w strukturyzacjach transakcji prywatnych, począwszy od opracowania optymalnej koncepcji poprzez opiniowanie aspektów podatkowych, kończąc na pomocy w implementacji rozwiązań oraz przygotowaniu niezbędnej dokumentacji prawnej i podatkowej.

Monika Kaleta
Adwokat i doradca podatkowy

Monika jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ma ponad 8 letnie doświadczenie w obsłudze podatkowej polskich oraz międzynarodowych podmiotów gospodarczych.

Obecnie oprócz współpracy z Akademią Księgowej prowadzi własną kancelarię LEGAL MATTERS.

Wspiera przedsiębiorców przy działaniach restrukturyzacyjnych oraz przy rozliczaniu transakcji i struktur zagranicznych. Zajmuje się także tematami związanymi z opodatkowaniem transakcji na rynku nieruchomości oraz zagadnieniami podatkowymi specyficznymi dla branży IT.

Nina Dessoulavy
Samodzielny księgowy

Nina jest absolwentką wydziału Finansów i Rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zdobywała w kancelariach podatkowych zajmując się w szczególności tematyką cen transferowych oraz wspierając procesy restrukturyzacyjne.

Obecnie Nina zajmuje się prowadzeniem wszelkich rodzajów ewidencji księgowych oraz podatkowych, świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych wraz z bieżącym wsparciem z zakresu prawa podatkowego, wspomaga klientów w wyborze najbardziej optymalnych form prowadzenia działalności gospodarczej, testuje i wprowadza rozwiązania technologiczne usprawniające procesy księgowe oraz optymalizujące organizację pracy biura.