fbpx

Szkolenie stacjonarne wymaga od Ciebie:

  • bycia w określonym miejscu i o określonym czasie,
  • często dotarcia w określone miejsce (co zajmuje czas).

Szkolenie online daje Ci tę samą wartość merytoryczną (lub nawet większą, bo dostaniesz od nas szereg materiałów, którymi szkoleniowcy nie mogą lub nie chcą się dzielić).

Szkolenie możesz przejść na raty, w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu, z ulubionym kubkiem kawy, w wygodnym fotelu.

Szkolenie online to większa elastyczność oraz większa wartość merytoryczna.

Tak, dla kursantów prowadzimy cykliczne webinaria, w trakcie których odpowiadamy na Wasze pytania i omawiamy różne przypadki. Pamiętaj, że odpowiedź na Twoje pytanie może być użyteczna też dla innych.

Webinaria z uczestnikami nagrywamy, dzięki czemu możesz wracać do omawianych kwestii kiedy tylko chcesz.

Licencja na kurs dotyczy tylko jednej osoby i nie można udostępniać kursu więcej niż jednej osobie, która zapisała się na kurs (w tym i innym osobom, które nie wykupiły dostępu).

Jeśli interesuje Cię licencja dla większej liczby osób, napisz do nas: kontakt@akademia-ksiegowej.pl.

Tak, otrzymasz od nas fakturę, a koszty kursu możesz “wrzucić” w koszty działalności.

Czyli kurs będzie dla Ciebie jeszcze tańszy.

Zamknięta grupa Akademii Księgowej jest dostępna jedynie dla osób, które wykupiły dostęp do naszych kursów.

To jest podziękowanie dla osób, które nam zaufały i korzystają z naszych kursów. W ramach zamkniętej grupy publikujemy więcej materiałów, wyjaśnień, odpowiadamy na pytania oraz szczerze dyskutujemy sobie o przepisach prawa podatkowego i ich stosowaniu.  To jest sedno podatków w praktyce.

Warunkiem uzyskania certyfikatu jest zdobycie wyniku minimum 70% z testu kończącego kurs.

Każdy kurs (z wyjątkiem mini-kursów) kończy test jednokrotnego wyboru, weryfikujący przyswojenie wiedzy przez kursanta wiedzę? Aby ukończyć test z wynikiem pozytywnym, należy prawidłowo odpowiedzieć na min. 70 % pytań.

Tak, oferujemy naszym kursantom również wersję drukowaną certyfikatu. O szczegóły pytaj na: kontakt@akademia-ksiegowej.pl

Od 2014 roku zawód księgowego został zderegulowany. W chwili obecnej nie ma żadnych formalnych dokumentów, które nadawałyby uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Każda z instytucji szkoleniowych wydaje własne zaświadczenia/certyfikaty dotyczące ukończenia kursu. Zdanie egzaminu końcowego po kursie potwierdza posiadanie wiedzy w danym zakresie, czym możesz pokazać pracodawcy lub klientom, że masz aktualną wiedzę w zakresie podatków.